İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Tipobet Bonus Talep Sayfası ile Bonus İşlemlerinizi Anında Yapın

Artık bonus işlemleriniz için canlı destek sırası beklemenize gerek yoktur. Sıra beklemeden bonus işlemlerinizi anında yapabilirsiniz. Tipobet bonus talep sayfasından bonusuzu seçin. Sıra beklemeden işlemlerinizi kolay bir şekilde yapın.

Çoğu Tipobet365 oyuncu yeni özellikten haberdar olmadığından bonus işlemleri için canlı destek ekibine bağlanarak sıra beklemektedir. Lakin talep sayfasından sıra beklemeden işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Tipobet Bonus Talep Sayfası

Canlı destek ekibine bağlanarak da bonus işlemlerinizi yapabilirsiniz. Lakin sıra beklemek gerekmektedir. Tipobet oyuncularına kolaylıklar olması amacıyla bonus için özel bir sayfa oluşturmuştur. Oyuncular bu bölümden bonus düzenleme işlemi başta olmak üzere tüm işlemlerini yapabilmektedir. Sıra beklemekle zaman kaybetmeyin.


Tipobet Bonus talep et sayfası

Hesabım bölümünden bonus talep et butonuna tıklayın. Bu bölümden tüm işlemlerinizi yapabilirsiniz. Sayfada oyuncular sıra beklemeden almak istedikleri bonusları talep edebilmektedir.

Tipobet bonus talepAlmak istediğiniz bonusu seçerek talep edebilirsiniz. Ayrıca talep etme kısmında mesaj kutucuğu bulunmaktadır. Yazmak istediğiniz mesajları da bu bölüm üzerinden iletebilirsiniz.

Talebinizi oluşturduktan sonra taleplerim bölümünde işlemleriniz görülecektir. İşlemlerinizin gidişatını taleplerim bölümü üzerinden takip edebilirsiniz.

Çevrim şartlı bir bonus aldığınız zaman çevrim şartlarını bu bölüm üzerinden takip edebilirsiniz. Bonus talep bölümünden bonus düzenleme seçeneğini işaretleyin. Açıklama kısmında ne kadar çevrimim kaldı yazın ve gönderin. Sonrasında taleplerim bölümünden ne kadar çevriminiz kaldığınız görebilirsiniz.

Ayrıca oyuncular çevrimlerini tamamlamadıkları zaman para çekme bölümünden de düşülecek bonus miktarını görebilmektedir.

Hizmet kalitesi olarak Tipobet365 adından söz ettirmeye devam ediyor. Kaliteli bir hizmet almak için Avrupa’nın en gözde şirketi Tipobet’i tercih edebilirsiniz.

Güncel giriş adresi ana sayfamızdaki buton üzerinde her zaman aktiftir. Ayrıca buton üzerinden kayıt olan oyuncular yatırım yapmadan 100 TL deneme bonusu alabilmektedir. Oyuncular bonusu alarak 400 TL çekim yapabilmektedir.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir