İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Tipobet365 Yeni Hizmet ve Promosyonlar

Tipobet her geçen gün kendini geliştirmeye ve hizmet kalitesini artırmaya devam ediyor. Tipobet365 üyeleri hizmetler, promosyonlar sayesinde daha avantajlı bir hizmet almaya devam ediyor. Tipobet365 yeni hizmet ve promosyonları sayesinde sizlerde kazanın. Avantajlı bir dünya sizleri bekliyor.

Tipobet365 Yeni Hizmet ve Promosyonlar

İlk olarak çekim limiti güncellemesinden bahsedelim. Tipobet çekim limiti güncellendi. Üyeler artık tek seferde 3 milyon TL çekim yapabilmektedir. Kripto para üzerinden anında ve tek seferde 3 milyon TL çekim yapabilirsiniz.

İkinci bir hizmet ise kayıp bonus için sıra beklemenize gerek yok. Kayıp bonusu alacak üyeler canlı destek ekibine bağlanarak kolay bir şekilde iadelerini alabilmektedir. Kayıp bonusu al butonu ile anında iadelerinizi alın. Canlı destek sırası beklemeyin. 

Bilmeyen üyeler için Tipobet her aya özel promosyonlar sunmaktadır. Temmuz ayına özel promosyonlar üyeler tarafından oldukça ilgi görmektedir. Üyeler tarafından ilgi gören bonuslar süresi uzatılmakta ve kalıcı hale gelmektedir.

İlk bahsedeceğimiz promosyon ise haftalık yatırımlarınıza %10 free spin Pazartesi gününden pazar gününe kadar yapacağınız yatırımların %10!u free spin olarak alabilirsiniz. Üyeler pazartesi günü free spinlerini talep etmeleri gerekmektedir. Talep etmedikleri takdirde farklı bir gün free spinlerini alamamaktadır. Hem kayıp bonusu hem de free spinler sayesinde sizlerde zararınızı kapatarak kazanç sağlayabilirsiniz. 

Diğer bir bonus ise 3 yatırımınıza özel %600 bonustur. Küçük tutarlar yatıran üyelere inanılmaz bir fırsat sunan bonus sayesinde yüksek kazançlar elde edilebilmektedir. 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir